Universali tepimo priemonė DC40 Pašalina rūdis
Universali tepimo priemonė DC40 apsaugo nuo korozijos
Universali tepimo priemonė DC40 Sutepa, apsaugo
Universali tepimo priemonė DC40 sutepa, apsaugo nuo korozijos
Pašalina rūdis, išvalo, sutepa, apsaugo nuo korozijos, sumažina trintį

Universali tepimo priemonė DC40

Užstrigo, surūdijo – padės Universali tepimo priemonė DC40.
Poveikis akimirksniu. Vokiška kokybė.


Prekės aprašymas

Produktas gaminamas Vokietijoje esančioje chemijos gamykloje „Tunap“, gaminančioje techninius aerozolius ir tepalus orlaiviams bei automobiliams.
Universali tepimo priemonė DC40 – unikalus produktas skirtas automobiliams, namams ir pramonės reikmėms. Tai daugiafunkcinė priemonė tinkanti tiek profesionaliam, tiek buitiniam naudojimui: garažuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, sodybose, namų ūkyje ir kt.


Greitai prasiskverbia į tarpus ir efektyviai atlaisvina užrūdijusias detales ar varžtus. Metalo paviršius padengiamas apsaugine plėvele, kuri apsaugo nuo korozijos, išskaido drėgmę, sutepa paviršius, mažina trintį, taigi pašalina rūdis, užtikrina lengvą atidarymą, išstumia drėgmę, sutepa, apsaugo nuo korozijos ir pašalina nepageidaujamus trinties garsus.


Dėl ekonomiško slėginio indo užtikrinama šimtaprocentinė produkto išeiga, o plonas lankstus pritvirtinamas dozatoriaus pasiekia sunkiai prieinamas vietas.


Flakonas pritaikytas transportuoti, veikia nepriekaištingai bet kokioje padėtyje.Universali tepimo priemonė DC40 - kainų lentelė
Dėl kainų pasiūlymo kreiptis +37063338862 arba dc40@dage.lt

Kodas, ml
DC40 kaina, LT
DC40 kaina, EUR
DC-40   100 ml
-
-
DC-40   200 ml
-
-
DC-40   400 ml
-
-

 
Skirtingų tūrių
flakonai:
100 ml,
200 ml,
400 ml.
Video: Kaip tai veikia


 Dėmesio: Slėginis indas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikyti aukštesnėje nei 50°C temperatūroje. Saugoti nuo vaikų. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti produkto pakuotę arba etiketę.