valymo priemonės

„HYDRAULIC“[4] priemonė užsikimšusiems vamzdžiams valyti

 

Priemonė užsikimšusiems vamzdžiams valyti HYDRAULIK NT-1026

 

Tai labai stipraus poveikio priemonė užsikimšusiems vamzdžiams valyti. Veikliosios medžiagos jos sudėtyje leidžia tai daryti itin efektyviai. Tinka riebalų, popieriaus, plaukų, pleistrų, skudurėlių ir netgi intymios higienos priemonių šalinimui iš nutekamųjų vamzdžių ir kanalizacijos.

 

Skystis „Hydraulik“ gali būti naudojamas unitazų, pisuarų, kriauklių, kloakų ir kitų panašaus tipo įrenginių valymui. Tinka profilaktinei priežiūrai, užkertančiai kelią būsimoms problemoms.

 

INDEKSAS

TALPA

PAKUOTĖ

GRYNOJI KAINA

 

NT 1026

 

1 l

 

8 vnt.

 

 Naudojimas: Naudojant priemonę reikia būtinai mūvėti apsaugines pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Jeigu įmanoma, prieš naudojimą pašalinkite vandenį iš vamzdžio (sifono). Atsargiai įpilkite 50-100 ml priemonės į užsikimšusį vamzdį ar sifoną. Palaukti 1-2 minutes ir gausiai nuplauti vandeniu.

Dėmesio: Produktas savo sudėtyje turi sieros rūgšties (H2SO4). Negalima naudoti „Hydraulik“ su kitais preparatais bei skiesti jį. Šio produkto negalima naudoti su medžiagomis, kurios yra ypač jautrios cheminėms elementams pvz.: chromas, aliuminis, plonas plastikas ir kt.

[4] Santechnikas