Du dešimtmečius „DAGE CAPITAL“ bendrovė tiekė elektroninius komponentus buitinių prietaisų, ryšių prietaisų, elektronikos (įskaitant automobilius) gamybai. Pervežimai vykdomi Baltijos ir NVS šalyse tik iš patikrintų, oficialių elektroninių komponentų gamintojų, kurių tiekėjų kataloge daugiau nei trisdešimt bendrovių.

Taip pat pastovų „DAGE CAPITAL“ bendrovės užsakovai yra serviso centrai, kurie specializuojasi mobiliųjų telefonų, kompiuterinės techninės, buitinės technikos, automobilių elektronikos remontu.

Bendrovės tinklapyje dage.lt  rasite platų pasirinkimą:

– plokštės;

– matricos;

– monitoriai ir LCD pultai;

– atminties kortos;

– DC/DC keitikliai.

Be tų elektroninių komponentų, kurie pateikiami tinklapyje, galite užsisakyti ką nors labai specializuoto, retai užsakomo, arba komponentų, pagamintų ribotu tiražu.

Komponentų pristatymai Baltijos šalyse vykdomi per bendrovę. NVS šalyse galima organizuoti tiesioginį užsakymų išsiuntimą tiesiogiai iš gamintojo.  

Jei užsakovas abejoja savo pasirinkimu, jis gali paprašyti pateikti pilną informaciją apie reikiamų detalių technines ir kitas charakteristikas el. paštu. Taip pat gauti palyginamąją identiškų įvairių gamintojų komponentų lentelę.

Prieš išsiunčiant pasirinktus elektroninius komponentus, vykdoma priešpardavimo eksploatacinių savybių testavimas su tolesniu perpakavimu į antistatinę pakuotę. Užsakymai apdorojami ir siunčiami operatyviai. Vadovai suteiks visą reikiamą informaciją apie tai, kaip greičiau įsigyti elektroninius komponentus, kokiu būdu atlikti mokėjimą ir kokiais terminais bus atliktas pristatymas į vieną ar kitą šalį.

ELEKTRONINIAI KOMPONENTAI