Aparatinis manikiūras ir pedikiūras – viena iš pačių paklausiausių procedūrų bet kuriame grožio salone. Neretai moterys įsigyja dildę nagų priežiūrai namų sąlygomis, nes atlikti aparatinę procedūrą yra paprasčiau, patogiau ir saugiau, nei daryti kerpamasis manikiūras. Pasirinkę reikiamos galios aparatą ir patogiu užduočių pultu, būtina pasirūpinti patogiais jo antgaliais, kad nagai būtų gražūs, o kojos po pedikiūro – idealiai minkštos.

Internetinė parduotuvėje „Lnail.lt“  galite pasirinkti ir įsigyti dildes, būtinas visais manikiūro ir pedikiūro etapais:

– nusidėvėjimui atsparias keramikines – ilgai nedyla, greitai

sterilizuojama, didelės naudojamos šalinant akrilo ir gelio dangoms šalinti nuo nagų plokštelės, o plonosios su smulkiu įpjovimu – odelėms šalinti;

– tvirto liejimo – vienos iš pačių populiariausių, puikus kainos ir kokybės santykio pasirinkimas, naudojamos apdoroti akrilą;

– metalinės su deimantų danga – apdoroti gelį, jos patikimos ir ilgaamžės;

– keramikiniai antgaliai – skirta atlikti pedikiūrą šalinant negyvą padų odą, mažuosius galima naudoti apdoroti odą aplink nagų plokšteles;

– silikoniniai – skirti poliruoti nagų plokšteles prieš sluoksnio padengimą.

Patogiame tinklapio kataloge lengvai pasirinksite būtinus profesionalius instrumentus iš žinomų pasaulio gamintojų. Tinklapyje galima įsigyti kaip dildes atskirai, tas, kurias naudojate dažniausiai, taip ir visus komplektus, skirtus atlikti visus manikiūro ir pedikiūro etapus. Asortimente taip pat pridėtos eksploatacinės medžiagos (vienkartinės pirštinės, popieriniai sterilizacijos paketai).

Negalite įsigyti Vilniuje dildžių kairiarankėms? Dabar tai ne problema – parduotuvės „Lnail“ kataloge rasite visa, kas būtina patogiam darbui kairiąja ranka.

 

Įsigyti antgalius manikiūro ar pedikiūro aparatui internetinėje parduotuvėje galima urmu ir mažmena, pristatant į Vilnių, Lietuva, ir ES šalis. Pristatymo kaina – pagal pašto įkainius. Užsisakant nurodytą sumą, pristatymas - nemokamas. Instrumentus Vilniuje galite gauti jau užsakymo dieną.
Prieš išsiunčiant klientėms, visi instrumentai rūpestingai pakuojami. Tai daroma, siekiant ne tik išsaugoti jų vientisumą, bet ir laikantis higieninės saugos reikalavimus, sietinus su koronoviruso infekcijos platinimu.

Apsilankykite mūsų nagų svetainėje

PROFESIONALŪS NAGŲ ĮRANKIAI