Kokybiška logistika – viena iš svarbiausių sėkmingo verslo sudedamųjų dalių. Laiku ir saugiai pristatytas krovinys laikomas ilgalaikės ir patikimo partnerystės su bendrovėmis-kontrahentėmis pagrindu. „Dage Capital“ bendrovė Vilniuje teikia visas logistines paslaugas „nuo durų į durų“, įskaitant muitines procedūras ir juridinę pagalbą. Pervežimai vykdomi visose Muitų Sąjungos šalyse.

Darbas vykdomas keturiomis pagrindinėmis kryptimis.

  1. UŽSIENIO PREKYBINĖS VEIKLOS OPTIMIZAVIMAS IR KONSULTAVIMAS.

Prekyba su užsienio kontrahentais reikalauja ne tik patikrintos kainų politikos ir suderintos logistikos. Nepaprastai svarbu gerai žinoti visų šalių, su kuriomis vykdomos prekybos operacijos, muitų ir mokesčių teisės aktus.

„Dage Capital“ vadovai, logistikos specialistai ir juristai parinks jūsų bendrovei ar įmonei pačią efektyviausią užsienio prekybinės veiklos vykdymo schemą.

Taip pat bendrovės specialistams, prieš atlikdami sandorį, įpareigoti parengti:

– prekių lydinčiuosius važtaraščius;

– muitinės dokumentus;

– nustatyti prekių kodą;

– optimizuoti PVM apmokėjimą pagal visų šalių-kontrahentų fiskalines normas;

– išankstinę importuojamų ar eksportuojamų prekių išmuitinimo sąmatą.

  1. TARPTAUTINIAI PERVEŽIMAI VISAME PASAULYJE.

„Dage Capital“ bendrovė vykdo visų rūšių pervežimus ne tik Muitinės Sąjungos šalimis, bet po visą pasaulį, vadovaujantis „ nuo durų iki durų“ principu. Užsakovas gali rinktis priimtiniausią pervežimo variantą:

– automobiliniu transportu;

– geležinkeliu;

– jūriniais konteinerių pervežimais.

Pervežant krovinius ir prekes tolimais atstumais, bendrovės specialistai gali parengti multimodalinį pervežimo variantą.

Galimas laikinas saugojimas ir konsoliduotų krovinių perkrovimas iš muitinės terminalų, esančių Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos teritorijose.

Taip pat teikiama tranzito valdymo paslauga, kuris vykdomas ES.

  1. Muitinis įforminimas.

Tinkamai, pagal visus reikalavimus įforminti muitinės dokumentais – svarbi greito importuojamų ar eksportuojamų prekių per valstybių sienas pervežimo dalis.

Muitinis įforminimas reikalauja gerų visų šalių, su kuriomis vykdomos prekybos operacijų, teisės aktų žinių. Bendrovės „Muitinės grupės“ specialistai, bendradarbiaudami su brokeriais iš visos Muitų Sąjungos teritorijos, parengs visą krovinio išmuitinimo dokumentų paketą, užpildys prekių lydinčiuosius dokumentus, apskaičiuos apytikslę muitų kainą ir patars bet kokiais klausimais.

SUTARTIES SAVININKO PASLAUGOS.
Tiems, kas nori parduoti savo prekes ir produkciją užsienyje, bet neturi reikiamos patirties užsienio prekybinės veiklos srityje, „Dage Capital“ bendrovė siūlo sutarties savininko paslaugas. Paprasčiau kalbant, vykdote eksportą pagal bendrovės sutartis.
Užsakovas ieško tik kontrahento, kuriam jis tieks prekę. Bendrovė sudaro su juo tarptautinę sutartį. Ir toliau visas (muitinio, mokesčių ir t. t.) įforminimo procesas Ir krovinio pristatymas tenka sutarties savininkui.
Pradedantiems verslininkams tai pelninga schema – ji leidžia plėtoti prekybą užsienyje, patiriant minimalias finansines ir organizacines išlaidas.

TRANSPORTO PASLAUGOS VISAME PASAULYJE